logo psychoreaktywacja edyta zduleczna przygocka 3

Slide background

STREFA ZWIĄZKU

Slide background

STREFA ZWIĄZKU

strefa zwiazkuSTREFA ZWIĄZKU – WSPARCIE W TRUDNYCH SYTUACJACH

strefa zwiazkuSTREFA ZWIĄZKU
WSPARCIE W TRUDNYCH SYTUACJACH

Czas spędzany z drugą osobą to coś naprawdę wspaniałego. Na początku kochamy, ubóstwiamy, uwielbiamy spędzać razem czas, dzielić się radościami, przebywać wspólnie wiele godzin w ciągu doby, razem spędzać wolny czas, wakacje.

Z czasem w każdy związek wkrada się codzienność, łączą nas wspólne problemy, dyskusje, szukanie rozwiązań, ale także odmienne poglądy czy wartości, a czasem problemy finansowe i brak pomysłów na dalszą przyszłość.

Wytrwać w długoletnim związku nie jest łatwo. Dużo prostszym rozwiązaniem jest odejście i rozpoczęcie czegoś nowego. Czasem pewnie to dobre rozwiązanie, ale jeśli nie podejmujemy walki o przetrwanie związku, to pytanie ile razy będziemy zmieniać partnera? Czy wreszcie znajdzie się ten, z którym spędzimy całe życie albo wiele lat?

Nie ma niestety prostych odpowiedzi. Natura ludzka jest niezwykle skomplikowana, a przetrwanie razem dwóch osób pochodzących z różnych rodzin, środowisk, mających różnorodne doświadczenia, potrafi być bardzo trudne.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w rozwiązaniu trudnych sytuacji w swoim związku, a może chcesz usprawnić komunikację czy rozwiązać bieżący kryzys. Chcesz popracować nad sobą w związku samodzielnie lub wraz ze swoim partnerem/partnerką…

Zapraszam!

Wszelkie prawa zastrzeżone © PsychoREAKTYWACJA Edyta Zduleczna-Przygocka

+48 698 616 761

Firma psychologiczno-szkoleniowa Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone © PsychoREAKTYWACJA

Edyta Zduleczna-Przygocka

+48 698 616 761

Firma psychologiczno-szkoleniowa Warszawa

logo psychoreaktywacja edyta zduleczna przygocka 3