logo psychoreaktywacja edyta zduleczna przygocka 3

Slide background

STREFA MAMY & TATY

Slide background

STREFA MAMY & TATY

mama i tataSTREFA MAMY & TATY – POMOC W TRUDNYCH SYTUACJACH

mama i tataSTREFA MAMY & TATY
POMOC W TRUDNYCH SYTUACJACH

Jesteś rodzicem, kochasz i uwielbiasz swoje dzieci, są najważniejsze. W życiu codziennym musisz pogodzić wiele ról. Jesteś mamą, żoną, panią domu, pracujesz zawodowo, jesteś córką? Jesteś tatą, synem, mężem, zarabiasz na rodzinę?

Pogodzenie tych różnych ról, które posiadamy jest niesamowitym wyzwaniem. Czasem oddajemy się jednej z nich w pełni, a potem okazuje się, że w innych rolach mamy deficyty. Nie wiemy co dzieje się u naszych dzieci, męża, żony... Odnalezienie "złotego środka" w każdej dziedzinie uważam za jedno z najtrudniejszych w życiu wyzwań. Czasem nie mamy nawet chwili, aby się zastanowić... Nieraz dopiero jakaś wyjątkowo trudna sytuacja zatrzymuje nas na chwilę i powoduje refleksję. Czasem jest to poważny problem ze zdrowiem, czasem telefon od szkolnego pedagoga, czasem wezwanie na dywanik szefa... Nie czekajmy na takie trudne momenty, sami wyznaczajmy sobie chwile, w których poddamy się refleksji i poszukamy "złotego środka", takiego, który pozwoli nam na pełnię szczęścia.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w podjęciu działań w dokonywaniu zmian, jeśli chcesz pracować nad komunikacją z dziećmi, mężem, żoną, rodzicem, jeśli chcesz zmieniać swoje życie na lepsze, jeśli chcesz mieć poczucie zadowolenia, szczęścia – zapraszam do kontaktu!

Oferuję spotkania indywidualne, parami, spotkania na warsztatach z komunikacji, z radzenia sobie ze stresem, ze wdrażania działania, czy spotkania grup wsparcia...

Wszelkie prawa zastrzeżone © PsychoREAKTYWACJA Edyta Zduleczna-Przygocka

+48 698 616 761

Firma psychologiczno-szkoleniowa Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone © PsychoREAKTYWACJA

Edyta Zduleczna-Przygocka

+48 698 616 761

Firma psychologiczno-szkoleniowa Warszawa

logo psychoreaktywacja edyta zduleczna przygocka 3