logo psychoreaktywacja edyta zduleczna przygocka 3

Slide background

STREFA DLA FIRM

Slide background

STREFA DLA FIRM

firmySzanowni Państwo!

firmySzanowni Państwo!

Zwiększenie wydajności i lojalności swoich pracowników, osiąganie większej powracalności klienta i inne Państwa oczekiwania... Chętnie zaproponuję sposoby na ich spełnienie...

Pracuję w podejściu indywidualnym wobec konkretnej firmy. Poświęcam czas na poznanie firmy od wewnątrz, zgłębiam sposoby pracy z klientem, sprzedaży, a także relacji interpersonalnych w zespołach czy pomiędzy konkretnymi pracownikami. Szczegółowo analizuję sytuację badając potrzeby, aby wybrać adekwatne metody pracy z pracownikami. Pracuję zarówno indywidualnie prowadząc sesje coachingowe, jak również szkolę grupy dobierając odpowiednie warsztaty i szkolenia dla poszczególnych pracowników czy wspierając rekrutacje nowych pracowników.

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w projektach rozwojowych i motywacyjnych dla pracowników. Pracowałam z pracownikami sprzedaży, produkcji, recepcji, przedstawicielami handlowymi, specjalistami różnych dziedzin (księgowymi, lekarzami) kierownikami i menadżerami średniego i wyższego szczebla, dyrektorami. Uwielbiam swoją pracę w wydaniu projektowym, które wymaga kreatywnego, koncepcyjnego myślenia, a także sprostania wymaganiom logistycznym i organizacyjnym.
Po pewnym czasie proponuję badanie efektywności oraz „follow up” dla zwiększenia wyniku całego projektu i wkładu każdej z osób.

Wszelkie prawa zastrzeżone © PsychoREAKTYWACJA Edyta Zduleczna-Przygocka

+48 698 616 761

Firma psychologiczno-szkoleniowa Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone © PsychoREAKTYWACJA

Edyta Zduleczna-Przygocka

+48 698 616 761

Firma psychologiczno-szkoleniowa Warszawa

logo psychoreaktywacja edyta zduleczna przygocka 3